MÖBLER / Bord / Bord 9873545
nr 987 3545
Bord
med lådor, 1800-tal, längd: 120 cm, djup: 85 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:28:34
100 kr
200 kr